22 Sep

Hairplus na mihalnice a obočie – v čom je trik?

Vyvážené zloženie rastového séra Hairplus cielene pôsobí na vlasové folikuly a podporuje prirodzený rast mihalníc a obočia. Hairplus neobsahuje toxické látky a používateľky ho vo všeobecnosti dobre znášajú. Prečítajte si, ako konkrétne to “funguje”…

Hlavným hrdinom prípravku Hairplus je prostaglandínová molekula, ktorá priamo podporuje rast vašich mihalníc a obočia. Hairplus rastové sérum stimuluje práceschopnosť vlasových folikulov a podnecuje ich prirodzený rastový potenciál.

Ďalšie zložky podporujú výživu a posilnenie tkaniva…

  • Biopeptidy v prípravku Hairplus posilňujú vlasovú štruktúru vašich mihalníc a obočia a redukujú vypadávanie vláskov a chĺpkov.
  • Vitamíny A, C a E pokožku okolo vašich mihalníc a obočia vyživujú a ona sa tak stáva odolnejšia pred škodlivými vplyvmi okolia.
  • Ženšenový  extrakt obsiahnutý v prípravku HAIRPLUS podporuje prekrvenie vlasových folikulov a  okolitej pokožky. Ďalej je tak umožnené lepšie zásobovanie výživnými látkami, takže rastový potenciál vašich vlasových folikulov sa vybičuje na maximum a vitamíny sa lepšie vstrebajú.
  • Pantenol, kvetinové a ovocné výťažky folikuly oživujú,  robia mihalnice a obočie hebkými a upokojujú pokožku v prípade podráždenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>