23 Jún

NÁVOD: Ako nanášať fluid na rast mihalníc a obočia Hairplus?

Keď už Hairplus sérum máte doma, prečítajte si, ako ho používať a dosiahnuť vytúžené výsledky v krátkom čase. V článku ako naplno využiť Hairplus sme písali napr. o tom, že tento fluid treba používať každý deň, aspoň raz za deň a ideálne po dobu 8 týždňov. Podľa skúseností je to optimálna doba na plné využitie potenciálu rastu.

Ešte jedna dôležitá vec na zopakovanie: Rastový fluid Hairplus nanášajte na vyčistenú pokožku zbavenú make-upu; v prípade, že aplikujete ráno, ešte pred namaľovaním.

Poďme na návod…

Ako aplikovať Hairplus na mihalnice?Hairplus - návod na mihalnice

  • použite miniatúrny štetček na špičke fluidu Hairplus
  • opatrne ním prejdite po oblíku vašich mihalníc na hornom okraji tak, ako keď si maľujete očnú linku (viď obrázok)
  • cieľom je riadne navlhčiť korienky mihalníc

Dôležité je, aby sa Hairplus fluid nedostal do vášho oka. Nie je to preto, že vám môže uškodiť – zloženie Hairplus je prírodné a poškodenie oka nehrozí. Zo skúseností žien s citlivými a suchými očami však vieme, že Hairplus môže spôsobiť krátke sčervenanie, pálenie či mierny opuch. Obsahuje totiž aktívnu a účinnú látku, ktorá má priaznivý vplyv na prekrvenie. To je samozrejme veľmi žiadúce, ale nie v oku…

Ako aplikovať Hairplus na obočie?Hairplus - návod na obočie

  • Na obočie môžeme použiť väčšie množstvo fluidu Hairplus, než na mihalnice.
  • Opäť použite štetček a naneste rastový fluid okolo korienkov chĺpkov alebo tam, kde si želáte, aby chĺpky rástli (napr. na holé miesta).

V prípade obočia tiež dbajte na správnu starostlivosť o pleť aj na tomto mieste. Niekoľko zásad, ako ešte môžete pomôcť svojmu obočiu sme spracovali v článku starostlivosť o obočie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>