23 Máj

PÝTATE SA: Môžem na rastové sérum Hairplus zareagovať zle?

Najmä tie z vás, ktoré už zažili negatívne reakcie na kozmetiku sa pýtajú, či aj v prípade Hairplus fluidu môžete očakávať niečo nepríjemné… Aj na prírodnú kozmetiku občas pleť zareaguje podráždením, čo je úplne normálne. Každý sme iný a nášmu telu môže niektorá zložka v konkrétnom prípravku vadiť. Vtedy zareaguje opuchom, sčervenaním pokožky, vyrážkou, pálením či svrbením.

Čo sa týka Hairplus fluidu, vo všeobecnosti je veľmi dobre znášaný. Hairplus je zložený z prírodných obsahových zložiek a nemôže vám uškodiť. Najčastejšie problémy vznikajú vtedy, keď sme „mimo“ a podarí sa nám vlastnou nešikovnosťou dostať Hairplus sérum do oka.

Hoci Hairplus fluid nemôže oko poškodiť (neobsahuje nič také, iba prírodné zložky), väčšinou dochádza ku krátkemu sčervenaniu, páleniu či miernemu opuchu. To je spôsobené vysoko aktívnou látkou, ktorá spôsobuje prekrvenie. To je žiadúce v prípade mihalníc a chĺpkov na obočí, ale nie keď „to“ máte v oku. Pri kontakte s okom odporúčame oči okamžite vypláchnuť vodou.

Niektoré ženy zaznamenajú výraznejšie podráždenie aj vtedy, keď Hairplus používajú správne. V takom prípade si urobte na nejaký čas pauzu alebo sa obráťte na lekára. Problém môže tkvieť úplne inde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>