23 Júl

Rastový fluid HAIRPLUS – čo to vlastne je?

Mnoho žien nie je spokojných s dĺžkou svojich mihalníc či so vzhľadom svojho obočia. Sťažujú sa napríklad na nepekné holé miesta na obočí alebo príliš krátke a nevýrazné mihalnice. A práve na to je rastové sérum Hairplus!

Hairplus je rastový fluid, vďaka ktorému vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Keď používate Hairplus každý deň po stanovenú dobu (ideálne 8 týždňov vkuse), vaše mihalnice a obočie sa predĺžia, sú hrubšie a hustejšie. Hairplus je prírodný prostriedok pre prirodzenú krásu, pretože pomáha dosiahnuť ich maximálnu prirodzenú dĺžku, hustotu a hrúbku. Jeho účinok je totiž stimulačný a vyživujúci.

Výrobcovia namiešali účinné zloženie na rast chĺpkov a mihalníc!

Hairplus rastové sérum obsahuje vysoko aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú  rast vláskov, sú však zároveň absolútne šetrné a znášanlivé. Tie sú tiež zodpovedné za prípadné “červené oči”, keď používateľky prekračujú odporúčané dávkovanie, lebo priaznivo pôsobia na prekrvenie tkaniva.

Prírodné zloženie prípravku tiež umocňuje účinok fluidu Hairplus. Tvoria ho napríklad obsahové zložky ako vitamíny A, C a E, biopeptidy, pantenol, kvetinové a ovocné  výťažky tento obdivuhodný účinok fluidu HAIRPLUS dotvárajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>