23 Apr

Výrazný nárast obočia a mihalníc s Hairplus spozorujete už za pár týždňov

Keď kupujete sérum na rast mihalníc a obočia Hairplus, jedna z prvých otázok znie: za aký dlhý čas môžete očakávať prvé výsledky? Ženy, ktoré sa „živia“ krásou (ako napríklad modelky) chvália tento fluid za takmer okamžitý účinok.

Hairplus na rast chĺpkov na obočí a mihalníc sa odporúča používať každý deň. Pri dodržaní všetkých pokynov na použitie viditeľné zvýšenie rastu vašich mihalníc alebo obočia môžete spozorovať už na tretí až štvrtý týždeň.

Kedy presne prvýkrát uvidíte v zrkadle zreteľne dlhšie mihalnice – to závisí najmä od vašich vlasových folikulov. Ako sa hovorí, každý je iný a preto je odpoveď na túto otázku individuálna. Zmeny však nemôžeme očakávať „cez noc“. Platí staré známe: pomaly ďalej zájdeš. Hairplus sérum nás našťastie nenechá čakať dlhé mesiace a vytúžený výsledok sa dostaví pomerne rýchlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>