23 Jún

Začala som používať Hairplus. Čo mám očakávať?

Nedočkavo pozeráte do zrkadla a každý deň starostlivo kontrolujete, čo je nové na vašich mihalniciach a obočí. Prečítajte si, čo vás počas používania Hairplus fluidu čaká v najbližších týždňoch…Pre maximálny nárast sa oplatí počkať. Odporúčaná doba používania Hairplus je približne 8 týždňov. Rýchlosť rastu vláskov či chĺpkov však závisí od vášho veku a vašich vlasových folikulov.

Na čo sa teda pripraviť?

  • Medzi prvé reakcie podľa skúseností používateliek Hairplus patrí napríklad ľahké svrbenie. To môžete pocítiť v priebehu niekoľkých dní.
  • Do 4 týždňov takmer u všetkých žien dôjde k zreteľnému nárastu dĺžky, hrúbky a hustoty mihalníc. Nadšenie stúpa, lebo teraz zisťujete, že kúpa tohto rastového séra sa vyplatila.
  • Rast, čo sa týka poradia, je rôzny: vaše mihalnice a obočie môžu najprv zhustnúť, zhrubnúť alebo sa predĺžiť.
  • Medzi 6. a 8. týždňom (najneskôr) dosiahnu vaše mihalnice maximálnu dĺžku. Podľa skúseností používateliek Hairplus to vychádza akurát – 1 fľaštička 3 ml totiž podľa skúseností vydrží na 10-12 týždňové použitie… :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>