24 Sep

Zdravá výživa pre zdravé obočie

Aby bolo obočie krásne, potrebuje dobrú výživu – tak ako zvyšok nášho tela. Ukážeme vám teraz 3 spôsoby, ako dať obočiu to, čo mu patrí. Môžete sa potom tešiť na prekrásne, akurát husté a výrazné  obočie.

Doplňte vitamíny a vodu

Už dávno je známe, že lámavé a nevábne vyzerajúce vlasy spôsobuje nedostatok vitamínov. To isté platí o nechtoch a mihalniciach. Rovnako aj vaše obočie potrebuje kvalitné živiny, ktoré podporujú jeho rast a kvalitu. Takže doplňte hlavne vitamíny A, B, E, bielkoviny, zinok a železo.

Okrem správnej výživy potrebujete obočie hydratovať. A nielen zvonku!  Snažte sa dostatočne piť po malých množstvách častejšie počas dňa. Ideálna je nesladená, obyčajná voda (prípadne minerálka). Pitný režim prospeje nielen obočiu ale aj celému organizmu.

Ricínový olej

Ricínový olej priamo podporuje rast obočia alebo mihalníc. Je ľahko dostupný v drogériách alebo lekárňach. Treba ho votrieť každý večer do oblasti obočia (samozrejme až po odlíčení). Pri mihalniciach si však dajte pozor, aby sa vám ricínový olej nedostal do oka – tam ho nepotrebujete mať.

Tento spôsob je pre vás vhodný, ak nemáte veľmi veľký problém s riedkym obočím, ale chcete si ho zahustiť prírodnou cestou.

Rastové sérum na obočie

Ďalší spôsob, ako vyživovať obočie, je použiť rastové sérum na obočie. Nemusí hneď ísť o prechemizovaný produkt, ktorý spôsobí dočasný efekt a organizmu uškodí. Na tejto stránke píšeme o výnimočnom produkte, ktorý je na prírodnej báze a vďaka tomu správnemu zloženiu “funguje” mnohým ženám.

Hairplus rastové sérum pomáha rastu nielen mihalníc, ale aj obočia. Nutná je však trpezlivosť a každodenná aplikácia. Za 4-8 týždňov už budete mať obočie, ktoré zažiari krásou…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>